Inwestycje

VIPOL Plaza® to kompleks biurowców zlokalizowany przy ul. Młynarskiej w Warszawie o łącznej powierzchni prawie 20 tys. m2 w klasie A i B+.

Obecnie w jego skład wchodzą:

    • budynek magazynowy Młynarska 33
    • nowoczesny biurowiec klasy A/B+ Młynarska 42
    • nowoczesny biurowiec klasy A/B+ Młynarska 44 (faza projektowa)
    • biurowiec Młynarska 46
    • nowoczesny biurowiec klasy B+ Młynarska 48

Zaplanowana jest budowa kolejnego budynku naszego kompleksu: biurowca klasy A/B+ Młynarska 44, w którym oprócz profesjonalnie wykonanych pomieszczeń biurowych, będzie się znajdować także m.in. siłownia.

VIPOL Plaza® oferuje powierzchnię biurową typu open-space do swobodnej aranżacji oraz gotowe pomieszczenia biurowe i magazynowe. Budynki wyposażone są w nowoczesną klimatyzację, windy sterowane inteligentnym systemem, a także system kontroli dostępu.
Bezpieczeństwa ludzi i mienia strzeże 24-godzinny system monitoringu i ochrony osobistej.

Atutem lokalizacji naszego kompleksu jest bezpośrednia bliskość do centrum Warszawy i jej głównych arterii komunikacyjnych, dzięki czemu nie ma problemów z dojazdem, również komunikacją miejską. Jednocześnie optymalnie dobrana odległość od ruchliwych i hałaśliwych magistral powoduje, iż okolica jest cicha i spokojna.
Duże i strzeżone parkingi (zarówno podziemny, jak i naziemny) pozwalają bez przeszkód i obaw dojeżdżać własnym środkiem lokomocji.

Zlokalizowana na terenie VIPOL Plaza® restauracja z bogatym menu w atrakcyjnych cenach, a także kilka dobrze wyposażonych sal konferencyjnych czyni ten kompleks doskonałym miejscem do przeprowadzania spotkań biznesowych,  prezentacji   oraz  różnego  rodzaju  szkoleń,  nie  tylko  dla  firm i instytucji, które tutaj znalazły swoje miejsce do prowadzenia działalności biznesowej i społecznej.

 

Wszelkich informacji na temat wynajmu pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych udziela Pani Justyna Zduńczyk.

Zapraszamy.


PolandUSA